!!! Bez SMARTA Paczkomat 8,90zł lub 0zł od 69zł
Bez SMARTA Paczkomat 8,90zł Darmowa dostawa Paczkomat  0zł  od 69zł . 

Kategorie

PROMOCYJNE OFERTY

Przekaźniki - Gniazda Brak produktów w tej kategorii.

Przekaźniki - Gniazda

Gniazda przekaźnikowe, podstawki pod przekaźniki

Przekaźniki Finder, Relpol, Hongfa i inne

Uzupełnieniem oferty sklepu elektronicznego z przekaźnikami są gniazda przekaźnikowe. Można wyróżnić tu również podstawki firmy Relpol, Finder, Hongfa dostosowane wymiarami do przekaźników. 

Podkategorie

 • Przekaźniki

  Przekźniki Relpol, Finder, Hongfa

  Przekaźniki elektromagnetyczne miniaturowe do zastosowań w elektronice i automatyce. W ofercie sklepu elektronicznego można wyróżnić kilka marek w tym Relpol, Finder i Hongfa.

  Przekaźniki miniaturowe zwykle znajdują zastosowanie w systemach alarmowych, aplikacjach automatyki przemysłowej, w układach energoelektroniki, w układach sterujących w wyłącznikach zmierzchowych, w sterowaniu oświetleniem, w sprzęcie AGD.
  Przekaźnik miniaturowy wyróżnia się wysoką jakością i niezawodnością działania. Produkowane są w napięciach 3V, 6V, 9 V, 12V, 24V, 48V 230V. Przekaźnik miniaturowy produkowany jest również w wersji czułej.
  Podstawowymi cechami przekaźników miniaturowych są: szeroki zakres napięć cewek, cewki dla napięć AC lub DC.
  Przekaźnik miniaturowy cechuje znamionowy prąd 8A, 10A 16A, są także przekaźniki miniaturowe o prądach 20 A. Są to przekaźniki o cechach: wysoka wytrzymałość elektryczna izolacji, znamionowe prądy łączeniowe zestyków do 20 A.
  W ofercie sklepu elektronicznego ELKOM-SERWIS znajdują się przekaźnik Relpol RM84 RM85, FINDER serie 40.52, 40.61, 40.51, Hongfa JQC, JQF, JZC, HF i inne
 • GNIAZDA PRZEKAŹNIKOWE

  Gniazda przekaźnikowe, podstawki pod przekaźniki