!!! Bez SMARTA Paczkomat 8,90zł lub 0zł od 69zł
Bez SMARTA Paczkomat 8,90zł Darmowa dostawa Paczkomat  0zł  od 69zł . 

PROMOCYJNE OFERTY

Arduino Moduły Jest 66 produktów.

Arduino Moduły

Moduły Arduino - Wifi, Nano i inne

Czym właściwie jest Arduino? To prosty komputer, który odpowiednio zagospodarowany może stworzyć niebanalne urządzenie. Aby to osiągnąć wystarczy skorzystać z wejść i wyjść Arduino. Wejścia modułu Arduino służą do zamontowania różnego rodzaju czujników – np. temperatury. Do wyjść podłącza się urządzenia, który...

Moduły Arduino - Wifi, Nano i inne

Czym właściwie jest Arduino? To prosty komputer, który odpowiednio zagospodarowany może stworzyć niebanalne urządzenie. Aby to osiągnąć wystarczy skorzystać z wejść i wyjść Arduino. Wejścia modułu Arduino służą do zamontowania różnego rodzaju czujników – np. temperatury. Do wyjść podłącza się urządzenia, którymi chcemy sterować za pomocą komputera. Odpowiednie wykorzystanie oferowanych urządzeń sprawi niemałą frajdę miłośnikom elektroniki.

Nasz sklep elektroniczny Elkom-Serwis oferuje szeroki wybór modułów Arduino. Poszczególne pozycje różnią się podtypami - ale nie tylko. Proponujemy między innymi moduły sieci bezprzewodowej – Wifi oraz nano – wyróżniające się znacznie mniejszym rozmiarem. W skład niektórych z nich wchodzi kilka modułów, co zapewnia większe możliwości przy adaptacji Arduino. Zapewniamy, że w naszym sklepie znajdziesz produkt, który Cię zadowoli i pozwoli Ci stworzyć gadżet swoim marzeń.

Więcej
na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 66 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 66 elementów