Super Oferty

Koszty wysyłek i płatności

Zamówienia

Zamówiony towar staramy się wysyłać do 24h (dot. dni roboczych) od wpłynięcia wpłaty na konto lub od wpłynięcia zamówienia (jeżeli płatność ma nastąpić przy odbiorze).

Ceny towarów znajdujących się w sklepie wyrażone są w złotych polskich.
 

Wszystkie podane ceny są to ceny  BRUTTO i zawierają podatek VAT

W przypadku braku towaru lub gdy z powodów losowych nie możemy zrealizowac zlecenia (np. zniszczenie w czasie pakowania), zamawiający zostanie bezzwłocznie poinformowany o tym fakcie i związanym z tym wydłużeniem czasu realizacji zamówienia.

Zamówienia realizujemy:

Paczkomaty Inpost 24/7 

!!! Bez SMARTA już 8,90zł i darmowa dostawa 0zł od 69zł

98% przesyłek nadanych do paczkomatu jest dostarczana w następnym dniu.

Paczkomaty InPost to system skrytek pocztowych, służący do odbierania paczek 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu. Wysyłamy nią towary do 20kg.

Nie wysyłamy poprzez paczkomaty dużych akumulatorów żelowych oraz towarów o dużych gabarytach, np. lamp z lupą

Poczta Polska usługa Pocztex Kurier 2.0 oraz Pocztex Punkt

Pocztex Punkt  Odbiór w punkcie do 20kg -  To wygodne rozwiązanie, umożliwiające odebranie przesyłki w dogodnym miejscu i czasie, przy okazji codziennych czynności.

Czas dostawy to następny dzień roboczy

Do dyspozycji masz punkty odbioru: placówki i automaty pocztowe, sklepy Żabka i Fresh market, stacje paliw Orlen oraz kioski RUCHu.

Czas dostawy przesyłek pocztowych liczony jest dzień nadania + termin dostarczenia zależny od wybranej przesyłki (dotyczy dni roboczych)

Przesyłki kurierskie Inpost

Przesyłki firmą kurierską Inpost – wysyłamy towary do 30kg.

Termin dostarczenia to 24-48h. Dostawa w dni robocze.

Koszty wysyłek

DARMOWA DOSTAWA od 190zł bez żadnych opłat za przesyłkę do 30kg. Realizacja wysyłek: Pocztą, kurierem Inpost lub Paczkomatami.

 

   

 

Waga               

Pocztex Kurier przedpłata

Pocztex Kurier pobranie

Pocztex Punkt

Pocztex Punkt pobranie

Paczkomat Inpost przedpłata

Darmowa Dostawa  od 69zł

Paczkomat Inpost pobranie

0-2kg

15,50

17,90

14,50

17,508,90

 lub 0zł od 69zł

kod Paczkomat

14,00
 

14,00

14,00

14,00

2-5kg

15,50

17,90

14,50

17,50

5-10kg

16,50

18,90

16,00

18,50

10-20kg

16,50

18,90

16,00

18,50

 

20-30kg

18,50

21,00

---------

---------

----------

----------

     Odbiór w punkcie (przesyłki do 20kg) 

Przesyłka kurierska

 

   

Waga  

Kurier

przedpłata

Kurier

pobranie

 

0-30kg

 

 15,90

19,90

Po nadaniu przesyłki Zamawiający jest informowany poprzez e-mail.

Dostępne formy i sposoby płatności

Gotówka za pobraniem

W tym wypadku pieniądze odbiera kurier dostarczający towar do Państwa. Koszt pobrania wliczony jest w cenę przesyłki.

Wartość pobrania nie może przekraczać 5 000 zł, płatność większych zamówień musi być realizowana przez przelewy bankowe.

Przedpłata na konto bankowe 

Wysyłka towaru następuje po wpłynięciu pieniędzy na nasze konto bankowe. Do zamówienia wystawiamy faktury proforma, której nr można podać w tytule przelewu lub nr zamówienia.

Czas wpłynięcia pieniędzy na nasze konto to zazwyczaj 24 godziny od zlecenia przelewu internetowego licząc tylko dni robocze chyba, że przelew wykonany jest z banku,

w którym mamy konto (mBank), wtedy pieniądze są u nas w ciągu 5-10 minut.

Płatności elektroniczne  

 Wychodząc naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom klientów, serwis Przelewy24 gwarantuje w pełni automatyczną obsługę 165 banków, co stanowi obecnie najszerszą ofertę na polskim rynku e-płatności.


Serwis przelewy24 umożliwia szybkie i bezpieczne regulowanie należności za zakupy za pomocą szybkich przelewów bankowych oraz kart płatniczych.

Klient, po zatwierdzeniu formularza transakcji w Serwisie Użytkownika i wybraniu formy płatności za pośrednictwem Systemu Przelewy24 jest automatycznie przekierowywany odpowiednio w przypadku płatności w drodze przelewu internetowego – na stronę internetową Partnera Systemu Przelewy24 będącego bankiem.

PayPal  

Ten międzynarodowy system płatności przy użyciu karty kredytowej pozwala na bezpieczne (bez ujawniania informacji finansowych) dokonanie płatności przez Internet.

Umożliwia również użytkownikom posiadającym adres e-mail bezpiecznie, wygodnie i korzystnie pod względem kosztów wysyłać oraz pobierać płatności online.

Płatności przy użyciu tego systemu mogą być dokonywane za pośrednictwem wypukłych kart płatniczych VISA i MASTERCARD oraz płaskich kart debetowych banku Inteligo:

VISA ELECTRON INTELIGO i VISA GOLD.

Płatności PAYU   

Serwis www.payu.pl umożliwia szybkie i bezpieczne regulowanie należności za zakupy za pomocą szybkich przelewów bankowych oraz kart płatniczych.

Klient, po zatwierdzeniu formularza transakcji w Serwisie Użytkownika i wybraniu formy płatności za pośrednictwem Systemu PayU, jest automatycznie przekierowywany odpowiednio:

w przypadku płatności dokonywanych przy użyciu karty płatniczej – na stronę internetową Partnera Systemu PayU będącego centrum autoryzacyjno-rozliczeniowym,

w przypadku płatności w drodze przelewu internetowego – na stronę interne tową Partnera Systemu PayU będącego bankiem,

a w przypadku płatności w drodze przelewu tradycyjnego – na stronę internetową Serwisu PayU.pl.