Super Oferty

O nas

Witamy na stronie O NAS

     Firma Elkom-Serwis istnieje od 1998r. Zajmujemy się sprzedażą sprzętu elektronicznego, elektrotechnicznego, urządzeń i elementów automatyki oraz elektroniki, urządzeń pomiarowych, a także oświetlenia i diod typu LED. Wykonujemy moduły elektroniczne, urządzenia automatyki oraz sterowania. Prowadzimy sprzedaż internetową, stawiając na to, aby każdy klient otrzymał towar i usługi dobrej jakości. Oferuje m.in. duży wybór mierników uniwersalnych znanej na polskim rynku firmy UNI-T. Oferta sklepu obejmuje również duży i zróżnicowany wybór wyświetlaczy LCD i OLED (graficznych i alfanumerycznych). 

Co Znajdziesz w Naszej ofercie?

     W Naszej ofercie Znajdziesz m.in. szeroką gamę wyświetlaczy LCD alfanumerycznych oraz graficznych w tym również nową technologię OLED. Jeżeli Lubisz majsterkować to znajdziesz w Naszej ofercie moduły, płytki i czujniki do Arduino. Wykorzystując dostępne akcesoria możesz wybrane moduły połączyć za pomocą zworek i płytek stykowych oraz wykorzystać dostępne złącza i części elektroniczne. Do warsztatu oferujemy mierniki uniwersalne, specjalistyczne oraz cęgowe znanej firmy UNI-T.

    Jeżeli Potrzebujesz diod LED lub Chcesz wykonać efektowne podświetlenia to Znajdziesz u nas szeroką ofertę diod LED w rozmiarach 3,5,10mm oraz smd 0603 0805 1206 3020 3528 POWER LED 0,5W 1W 3W. Całość Możesz zasilać dostępnymi bateriami, akumulatorkami Ni-Mh, Li-Poly, żelowymi, które można ładować dostępnymi szeroką gamą ładowarek.

    Gdy potrzebne będą elementy sterowania i automatyki to polecamy duży wybór przekaźników firmy RELPOL, FINDER, HONGFY i innych producentów do montażu w płytce drukowanej oraz z zastosowaniem gniazd do przekaźników do montażu na szynie DIN. W ofercie nie zabraknie również elementów takich jak przełączniki, mikroprzełączniki, włączniki.

   Całość oferty zamykają urządzenia regulacji wentylacji i ogrzewania do zastosowań w obiektach inwentarskich takich jak kurniki i chlewnie.  Oferujemy urządzenia dedykowane dla rolników o różnych stopniach konfiguracji.

Firma:

ELKOM-SERWIS
Balczewo 23A
88-110 Inowrocław
NIP 556-118-19-93

tel. 603 939 349

Kontakt e-mail: poprzez FORMULARZ KONTAKTOWY TUTAJ