!!! Bez SMARTA Paczkomat 8,90zł lub 0zł od 69zł
Bez SMARTA Paczkomat 8,90zł Darmowa dostawa Paczkomat  0zł  od 69zł . 

Kategorie

PROMOCYJNE OFERTY

Akumulatory AA AAA Żelowe Baterie Inne Brak produktów w tej kategorii.

Akumulatory AA AAA Żelowe Baterie Inne

Akumulatory żelowe 4V 6V 12V

Znajdują zastosowanie w systemach awaryjnego zasilania np. UPS-ach. Stosowane również w wagach, kasach fiskalnych, UPS-ach, zabawkach, latarkach.  
W sklepie elektronicznym dostępne są akumulatory żelowe o różnych napieciach 6V 4V 12V i pojemnościach od 0,82Ah, 1,3Ach, 4,5Ah do 20Ah. 
W ofercie sklepu elektronicznego...

Akumulatory żelowe 4V 6V 12V

Znajdują zastosowanie w systemach awaryjnego zasilania np. UPS-ach. Stosowane również w wagach, kasach fiskalnych, UPS-ach, zabawkach, latarkach.  
W sklepie elektronicznym dostępne są akumulatory żelowe o różnych napieciach 6V 4V 12V i pojemnościach od 0,82Ah, 1,3Ach, 4,5Ah do 20Ah. 
W ofercie sklepu elektronicznego elkom-serwis można wyróznić kilka marek vipow, Rebel, maxpower, xtreme. Akumulatory te wyróżnia dobra jakość za przystępną cenę.

Przy wyborze akumulatora należy zastanowić się do jakiego zastosowania będzie używany (do pracy cyklicznej, czy też buforowej). Należy również dostosować wymaganą pojemność oraz wymiar.

Nieraz przy zbliżonych wymiarach można zakupić akumulator o większej pojemności co zwiększy czas użytkowania w urządzeniu lub zabawce a koszt jest nieduży.

Należy pamiętać aby akumulatorów żelowych nie rozładowywać zbyt głęboko. Aby uzyskać jak największy czas użytkowania akumulatora nie należy rozładowywać go poniżej 11,4V dla akumulatorów 12V.

Rozładowanie akumulatora głębokie poniżej 9,6V spowoduje nieodwracalne zmiany wewnątrz akumulatora, doprowadzając do drastycznej zmiany pojemności a także uszkodzenia. Spowoduje to też utratę gwarancji.

Najlepiej stosować zabezpieczenia przed głębokim rozładowaniem akumulatora lub zastosować wskaźniki naładowania.

Akumulatorki Ni-Mh stosowane w elektronice, zabawkach, pilotach. Zastępują też akumulatorki Ni-Cd oraz baterie w niektórych urządzenach .

Akumulatory Ni-Mh mogą być zamiennie stosowane za akumulatorki Ni-Cd ik baterie. Ni-Mh charakteryzuja sie 1000 cykli ładowania i przez to dłuższym czasem żywotności. 
W ofercie sklepu elektronicznego można znaleźć różne typy akumulatorków, R20 D, R14 C , AA, AAA, o napięciu 1,2V i 3,6V. 
Akumulatorki 3,6V zwykle stosowane są do podtrzymania pamieci po zaniku zasilania np w kasach, wagach, komputerach.

Baterie alkaliczne, litowe w ofercie ELKOM-SERWIS.

Baterie to najbardziej rozpowszechnione źródło energii. Stosowane w zasadzie w każdym przenośnym urządzeniu elektrycznym i elektronicznym, np. elektronice użytkowej, aparatach fotograficznych, zegarkach, zabawkach, pilotach, latarkach
W ofercie sklepu elektronicznego można znaleźć szeroki wybór baterii w tym alkaliczne, litowe, cynkowo-węglowe. 
Oferujemy różne typy baterii w tym R20, R14, AA, AAA, LR44, AG10, AG13, AG1, AG3 alkaliczne i Zn-C. Baterie litowe typu CR2032, CR2450, w druk i do montażu w podstawki.
Bateria litowa posiada długi okres przechowywania i użytkowania. Stosowana głównie w urządzeniach przenośnych, np. zegarkach kalkulatorach, elektronice użytkowej, pilotach, kalkulatorach oraz do podtrzymywania pamięci BIOS w komputerach i laptopach.

Akumulatorki litowo-polimerowe Li-Pol. litowo-jonowe Li-Ion 3,7V

Ze względu na wysoka wydajność akumulatorów Li-pol. Li-Ion stosowane do zasilania urządzeń elektronicznych przenośnych takich jak mp3, mp4,telefony komórkowe, słuchawki, bluetooth, baterie w komputerach przenośnych,  
itp. W naszej ofercie można znaleźć szeroką gamą akumulatorów litowych o róznych pojemnosciach i rozmiarach, np. 90mAh, 120mAh, 170mAh, 400mAh, 1000mAh do 5000mAh.
Więcej

Podkategorie